Velkoobchod barvy – laky, úklidové prostředky a kartáčnické zboží
O společnosti

Společnost VAE ICS, s.r.o. pokračuje v dlouholeté činnosti firmy Garancia, s.r.o. Kolín, která jako jedna z prvních provozovala velkoobchod s kartáčnickým a úklidovým zbožím dlouhých 27let. Postupným vývojem se firma vypracovala v širokosortimentní velkoobchod s celorepublikovou působností, kde najdou to „správné“ zboží prodejci barev, železářství, úklidové firmy i výrobní podniky. V současné době v sortimentu najdete široký sortiment malířských potřeb, úklidového a průmyslového zboží, barvy, potřeby pro zahrádkáře, drogerii a další položky.

Firma VAE ICS s.r.o., člen skupiny VAE CONTROLS Group, a.s. byla založena jako specializovaná firma zabývající se retailem. Posláním firmy je řešit potřeby firemním zákazníkům v oblasti velkoobchodních služeb.

VAE CONTROLS Group, a.s. je mateřskou společností skupiny firem, které komplexně zabezpečují projektování, vývoj SW, HW, strojní výrobu, montáže a dodávky v oblasti petrochemie, energetiky a ekologie. Jako člen skupiny s obratem více jak 100 mil Eur je společnost VAE ICS s.r.o. finančně stabilní s možností využitím kapacit více než 200 zkušených zaměstnanců – techniků a projektantů.

Česká společnost s dlouholetou tradicí, bohatými zkušenostmi v oboru a s jasnou vlastnickou strukturou. Skupina se zaměřuje zejména na komplexní výstavbu a rekonstrukci terminálů a skladů ropných látek a řídicí systémy vodárenských sítí, čistíren a úpraven vod.

Ve svém oboru má dominantní postavení na domácím trhu a také řadu úspěšně realizovaných projektů v zahraničí. Přímo nebo prostřednictvím smluvních partnerů působí v řadě zemí v Evropě, Asii a Africe.

Členové skupiny VAE Controls Group a.s.

VAE Controls s.r.o, PIK s.r.o., Autel a.s., VAE Sprinklers s.r.o., AS Chemoprag a.s., OCHI – Inženýring spol s.r.o., TTC, s.r.o., PKB CZ, s.r.o., VAE Controls SOFIA, s.r.o., ELOK-OPAVA spol, s.r.o., VAE TRADE, s.r.o., VAE HONG KONG s.r.o., VAE BEJING, s.r.o., TANK TECH, s.r.o., PNEUKOM, s.r.o.